רויטל טופיול - קורסים תשפ"א

בוגרת המדרשה לאמנות (B.Ed התמחות בצילום ובהוראת הצילום), לימדה בבית הספר "דרך צילום" בתל אביב. ניסיון הוראה בחוגים פרטיים לאמנות, צילום ונגינה. מתמחה בצילום פורטרטים, אירועים, מוצר, עיצוב ותעשייה. מלמדת במרכז מטמון ובכיתות מחוננים מזה מספר שנים. מאמינה בכוחו של הצילום לפיתוח מודעות חברתית. מתנדבת למען בעלי-חיים.

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

מבוא לאומנות הצילום - פרויקט: לכיתות ז'

במחצית השנייה של השנה נעסוק ביישום העקרונות והמיומנויות שלמדו ונצלם צילומים בטכניקות שונות ובהשראת צלמים מפורסמים. לאורך השנה כל תלמיד יצור תיק צילומים אשר מביא מעולמו האישי שיוצג בתערוכת סוף השנה. נצא גם לבקר בתערוכות צילום.

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

מבוא לאומנות הצילום: לכיתות ז'

במסגרת הקורסים, ירכשו התלמידים את הידע הטכני הנדרש לתפעול ידני מלא של המצלמה, תוך לימוד מעמיק של חלקי המצלמה, הצמצם, התריס והעדשה, והשפעותיהם השונות על התוצר הסופי. בקורס נלמד מושגים מעולם הצילום בכלל, ומעולם הצילום הדיגיטלי בפרט. נכיר את זירת הצילום, את הצילום כשפה אמנותית בעולם של הקשרים ויזואליים, דרך עבודה מעשית וחשיפה לצלמים שונים. נתרגל קומפוזיציה, סיפוריות,  בימוי, צילום רחוב וצילום דיוקן.

שעות פעילות המזכירות:
ימי שלישי- 7:30-14:30, ימי רביעי- 7:30-14:30, ימי חמישי- 14:30-19:30, ימי שישי- 7:30-13:30 
בחופשות על פי לוח החופשות של משרד החינוך, המזכירות סגורה. למעט השבועיים הראשונים והשבועיים האחרונים של החופש הגדול.

  טלפון/פקס:  09-8855623                                           דוא"ל המרכז: matmonetanya@gmail.com             כתובתנו: רחוב ד"ר סטופ 7, שכונת נאות שקד, נתניה